Môj výber
0 položiek
Čo je to? »
Váš košík:
0 za 0 EUR
| Prihlásenie »
Vyberte si kategorii
Úvod > Obchodní podmínky

Obchodné podmienky Novoročenky 2018

Korektúra novoročenky

Pred tlačou Vám novoročenku zašleme k náhľadu na uvedený e-mail v objednávke, kedy prevediete vizuálnu kontrolu textu, loga a rozvrhnutie novoročenky. Náhľad na korektúru spracujeme a odošleme spravidla do 24 hodín od prijatia objednávky do systému.

Spôsob platby

Na dobierku
Tovar Vám bude zaslaný prepravnou službou PPL (Slovenská a Česká republika, spoľahlivá služba s dodaním druhý deň po odoslaní). Termín expedície Vám zašleme na e-mail uvedený v objednávke.

Bankovním převodem - platba předem na účet
Při volbě platby bankovním převodem od nás obdržíte výzvu k platbě a variabilní symbol platby, který Vás bude identifikovat. Částku prosím převeďte na účet číslo 2701123459/2010  vedený u Fio banka, a.s.
IBAN: CZ6120100000002701123459
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX

Dodanie

Dodacie lehoty tlačených novoročeniek
Tovar je expedovaný ihneď po vytlačení, dokončenie záverečných prác a overenie platnosti objednávky, poprípade zaplatenia zálohovej faktúry. Spravidla expedujeme do 3 - 14-tich dní od schválenia korektúry, podľa expedičných termínov.

» Objednávky prijaté do 10.10. expedujeme 30.10.
» Objednávky prijaté do 30.10. expedujeme 10.11.
» Objednávky prijaté od 31.10. expedícia prebieha 1x týždenne.
» Objednávky prijaté od 15.11. expedícia prebieha každý deň (po-pia).

Na prianie zákazníka je možné dohodnúť individuálne termíny expedície. Termíny expedície sú závislé od termínu schválenia zaslané korektúry k náhľadu.

Dodacie lehoty elektronických novoročeniek
Elektronická vianočné priania a novoročenky zasielame elektronicky na e-mail uvedený v objednávke po pripísaní platby na náš účet.

Spôsob zaslanie tovaru
Balíkovou prepravnou službou PPL (Česká a Slovenská republika, spoľahlivá služba s dodaním druhý deň po odoslaní celá ČR a SK).
Cena za poštovné a balné je uvedená v cenníku. Pri objednávke vianočných prianí PF 2018 nad 2 000CZK (bez DPH) je poštovné aj balné ZADARMO. (Platí len pre SR) - nezapočítava sa doplnkový tovar a služby.
Pre SK nad 3000 CZK (bez DPH) je poštovné aj balné ZADARMO (platí pre dopravu na Slovensko).
Novoročenky (knižka, skladané) dodávame rozložené (otvorené).

Elektronická vianočné priania a novoročenky zasielame elektronicky na e-mail uvedený v objednávke.

Reklamácia

Kupujúci je povinný tovar dodaný predávajúcim prehliadnuť bez zbytočného odkladu a o zistených chybách do 2 dní informovať predávajúceho. Oznámenie o zistených chybách musí kupujúci urobiť u predávajúceho písomne (e-mailom) v lehote do 2 dní od prevzatia tovaru. V písomnom oznámení musí kupujúci uviesť zistené chyby, tj. Musí uviesť, o aké vady sa jedná a ako sa prejavujú. K reklamácii je nutné vo všetkých prípadoch predložiť kópiu faktúry a doklad o zaplatení a dodaní tovaru, ktorého vady sú reklamované. Predávajúci nepreberá zodpovednosť za škody z neodborného používania produktov, rovnako ako škody spôsobené vonkajšími udalosťami a chybnou manipuláciou či prepravou.

Storno objednávky

Zaslaná objednávka je záväzná a možno ju stornovať len vo chvíli, keď nie sú začali práce na zákazke (grafickej úpravy, tlač, expedície). V opačnom prípade je nutné uhradiť storno poplatok za náklady vzniknuté pri spracovaní objednávky podľa týchto sadzieb.

•  Na zákazke nezačalo žiadne práce: 0 Sk
•  Vykonali grafické úpravy alebo bol odoslaný návrh: 300 CZK
•  Tovar sa vytlačilo: 300 Kč + 70% z ceny tlače
•  Tovar bolo odoslané: 100% z ceny objednávky + náklady na dopravu a prípadné zvýšené náklady na vrátenie zásielky + prípadné administratívne úkony.

Kupujúci berie na vedomie, že podľa ustanovenia § 1837 Občianskeho zákonníka, nemožno okrem iného odstúpiť od kúpnej zmluvy o dodávke tovaru, ktorý bol upravený podľa priania kupujúceho.

Nami ponúkané produkty sú tvorené na základe Vašej objednávky a jedná sa tak o zákazkovú výrobu tovaru, ktoré je upravené podľa priania kupujúceho.

Odstúpenie od kúpnej zmluvy

Ak sa nejedná o prípad uvedený vyššie podľa ustanovenia § 1837 Občianskeho zákonníka alebo o iný prípad, keď nemožno od kúpnej zmluvy odstúpiť, má kupujúci v súlade s ustanovením § 1829 ods. 1 Občianskeho zákonníka právo od kúpnej zmluvy odstúpiť, a to do 14 dní od prevzatia tovaru, pričom v prípade, že predmetom kúpnej zmluvy je niekoľko druhov tovaru alebo dodanie niekoľkých častí, beží táto lehota odo dňa prevzatia poslednej dodávky tovaru. Odstúpenie od kúpnej zmluvy môže kupujúci zasielať okrem iného na adresu prevádzky predávajúceho alebo na adresu elektronickej pošty predávajúceho viď kontakty.

V prípade odstúpenia od kúpnej zmluvy podľa obchodných podmienok sa kúpna zmluva od začiatku ruší. Tovar musí byť predávajúcemu vrátený do 14 dní od odstúpenia od zmluvy predávajúcemu. Ak odstúpi kupujúci od kúpnej zmluvy, nesie kupujúci náklady na vrátenie tovaru predávajúcemu, a to aj v tom prípade, keď tovar nemôže byť vrátený pre svoju povahu poštou.

Nárok na úhradu škody vzniknuté na dodanom tovare je predávajúci oprávnený jednostranne započítať proti nároku kupujúceho na vrátenie kúpnej ceny.

Do doby prevzatia tovaru kupujúcim je predávajúci oprávnený kedykoľvek od kúpnej zmluvy odstúpiť. V takomto prípade vráti predávajúci kupujúcemu kúpnu cenu bez zbytočného odkladu, a to bezhotovostne na účet určený kupujúcim.

Ak bol kupujúcemu spoločne s tovarom poskytnutý darček, je darovacia zmluva medzi predávajúcim a kupujúcim uzatvorená s rozväzovacej podmienkou, ak dôjde k odstúpeniu od kúpnej zmluvy kupujúcim, stráca darovacia zmluva ohľadom tohto darčeka účinnosti a kupujúci je povinný spolu s tovarom predávajúcemu vrátiť aj poskytnutý darček.

Faktúra (daňový doklad)

Nie je súčasťou dodávky, zasielame ju automaticky alebo je k stiahnutiu pod vašim účtom (mojej objednávky> Faktúry) až po dodaní a prijatí platby. Najneskôr do 10 pracovných dní od doručenia tovaru. Odoslaním objednávky zákazník súhlasí s elektronickou fakturáciou, podľa Zákona o DPH.

V prípade, že potrebujete priložiť k objednávke originálny doklad, dopíšte tejto požiadavka v poznámke on-line objednávky. Pri odosielaní originálneho dokladu dodatočne po odoslaní objednávky, môže byť predajcom požadovaná od kupujúceho úhrada nákladov spojená s odoslaním.

Ochrana osobných údajov

Všetky osobné, kontaktné či iné údaje, ktoré získame z Vašej objednávky nebudú poskytované tretím stranám. Jediným možným prípadom, kedy sú tieto dáta kupujúceho odovzdané tretej strane, je pri preprave objednaného tovaru prepravnej službe. Prepravcovia sú odovzdaná len dáta nevyhnutne potrebná k úspešnému doručenie Vašej zásielky na miesto dodacej adresy uvedené v objednávke.

Požiadavky na podklady (logá, značky, podpisy ...)

Je nutné vo vlastnom záujme dodať kvalitné podklady pre tlač (logá, značky, podpisy), aby bol dosiahnutý kvalitnú tlač. Viac o tom, ako dodať podklady k tlači, nájdete v sekcii "Ako dodať logo".

Individuálne požiadavky

Individuálne návrh
V prípade spracovania úplne individuálneho návrhu sa cena odvíja od náročnosti jeho spracovania. Zákazník je vopred informovaný o cene za individuálny grafický návrh.

Individuálna úprava
V prípade individuálne úpravy návrhu z ponuky sa cena odvíja od náročnosti jeho spracovania úpravy. V prípade, že sa cena spracovania "vojde" do paušálnej základnej ceny za individuálnu úpravu bude cena úpravy pripočítaná k objednávke. Zákazník je vopred informovaný o cene za individuálnu úpravu návrh nad rámec paušálnej ceny uvedené u daného typu produktov.

Zľavy a marketingové akcie

Zľavy nie je možné kombinovať alebo sčítať s ďalšími zľavami, prípadne je kumulovať v rámci ďalších marketingových akcií, pokiaľ nie je uvedené inak

Copyright

Všetky uvedené motívy sú chránené autorským zákonom.

Ostatné

Server novorocenky.cz a jeho prevádzkovateľ Abcool s.r.o. (Viac informácií na stránke "Kontakty") ako výrobca firemných novoročeniek a vianočných prianí, predáva svoje výrobky prevažne podnikateľským a iným subjektom, prípadne i veľkoobchodným partnerom, ktoré majú identifikačné a daňové identifikačné číslo. Preto sú pre lepšiu prehľadnosť všetky ceny v cenníkoch uvádzané bez DPH.

Hot-line: +420 603 729 354
výrábíme novoročenky a vánoční přání
|Copyright © 2001-2017 Novorocenky CZ