Môj výber
0 položiek
Čo je to? »
Váš košík:
0 za 0 EUR
| Prihlásenie »
Vyberte si kategorii
Úvod > Dodání a platba

Dodanie objednávky a platba za novoročenky

Spôsob platby

Na dobierku
Zboží Vám bude zasláno přepravní službou PPL (Česká a Slovenská republika, spolehlivá služba s dodáním druhý den po odeslání). Termín expedice Vám zašleme na e-mail uvedený v objednávce společně s číslem zásilky pro její snadné dohledání. Při doručení zásilky, máte na výběr dvě možnosti úhrady dobírkové částky a to v hotovosti nebo platební kartou.

Bankovým prevodom - platba vopred na účet
  Pri voľbe platby bankovým prevodom od nás obdržíte výzvu k platbe a variabilný symbol platby, ktorý Vás bude identifikovať. Čiastku prosím preveďte na účet číslo 2701123459/2010  vedený u Fio banka, a.s.
IBAN: CZ6120100000002701123459
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX


Objednávka bude expedovaná po prijatí platby na náš účet.

Dodanie a doprava

Dodacie lehoty papierových novoročeniek

Tovar je expedovaný ihneď po vytlačení, dokončenie záverečných prác a overenie platnosti objednávky, poprípade zaplatenia zálohovej faktúry, ak bola vystavená. Spravidla expedujeme od 2 až 8 dní od schválenia korektúry, podľa expedičných termínov. O termíne pravdepodobné expedície budete informovaní v e-mailu s korektúrou novoročenky pred tlačou.

» Objednávky prijaté do 10.10. expedujeme 2.11.
» Objednávky prijaté do 30.10. expedujeme 10.11.
» Objednávky prijaté od 31.10. expedícia prebieha 1x týždenne.
» Objednávky prijaté od 15.11. expedícia prebieha každý deň (po-pia).

Na prianie zákazníka je možné dohodnúť individuálne termíny expedície.

Dodacie lehoty elektronických novoročeniek
Elektronická vianočné priania a novoročenky zasielame elektronicky na e-mail uvedený v objednávke po pripísaní platby na náš účet.

Spôsob zaslanie tovaru

Balíkovou prepravnou službou PPL (Česká a Slovenská republika, spoľahlivá služba s dodaním druhý deň po odoslaní celá ČR a SK).

Cena za poštovné a balné je uvedená v cenníku. Pri objednávke vianočných prianí PF # NOVY-ROK # nad # LIMIT_DOPRAVA_ZDARMA # (bez DPH) je poštovné aj balné ZADARMO (platí len pre SR) v priebehu akcie.

Pre SK je poštovné aj balné ZADARMO pri nákupe nad 3000 Sk (bez DPH) v priebehu akcie.
Novoročenky (knižka, skladané) dodávame rozložené (otvorené).

Elektronická vianočné priania a novoročenky zasielame elektronicky na e-mail uvedený v objednávke.

Prevzatí zásielky

Pred prevzatím zásielky od dopravcu musí príjemcu skontrolovať, či zásielka nemá poškodený obal alebo iné zjavné poškodenia obalu či obsahu zásielky. V prípade zjavného poškodenia príjemca musí ihneď na mieste spísať zápis o škode. Poškodený obal nemusí vždy znamenať aj poškodený obsah zásielky, preto je lepšie sa uistiť o jeho stave.

  • Na dobierku - v hotovosti: V prípade zásielky na dobierku v hotovosti, dopravca vyberie finančnú čiastku zodpovedajúcu výške objednávky a obdržíte doklad o prevzatí peňazí.
  • Na dobierku - platobnou kartou: V prípade zásielky na dobierku platba platobnou kartou, dopravca požiadate o platbu kartou. Prepravca má k dispozícii platobný terminál pre platby kartou. Po vykonaní platby Vám prepravcu odovzdá potvrdenie o vydarené platbe.
  • V prípade zásielky platenej prevodom na účet, dopravca doručí zásielku a vy mu potvrdíte jej prevzatie.

Svoje prevzatí zásielky príjemca potvrdí kuriérovi podpisom do skenovacieho zariadenia alebo do formulára, kde prepravca uvedie čas doručenia a meno príjemcu.

Hot-line: +420 603 729 354
výrábíme novoročenky a vánoční přání
|Copyright © 2001-2017 Novorocenky CZ