Môj výber
0 položiek
Čo je to? »
Váš košík:
0 za 0 EUR
| Prihlásenie »
Vyberte si kategorii
Úvod > Jak dodat logo

Ako správne dodať podklady pre vaše vianočné priania a novoročenky 2025

Vektorové dáta (logá, značky)

Logo na vianočné prianie odporúčame dodávať vo vektorovom formáte v krivkách, výsledná kvalita tlače na novoročenkách je vyššia, a tak aj dodržanie farebnosti než z bitmapových súborov (obrázkov). Farebnosť dodaných podkladov v modeli CMYK. Súbory programu COREL DRAW - prípona * .CDR , súbory programu ADOBE ilustrátor - prípona * .ai alebo POSTSCRIPT - prípona formátu je * .EPS alebo * .WP . Poprípade vo formáte ADOBE Acrobat * .PDF

Bitmapová dáta (obrázky)

Dáta na vianočné prianie dodávaná v bitmapových formátoch, fotografie a logá v súboroch - TIF, PNG,, PSD, JPG, BMP a GIF odporúčané minimálne rozlíšenie je pri 100% veľkosti 300 dpi , na tomto rozlíšení závisí kvalita tlače ..

Podpisy

Podpisy dodávajte naskenované vo formáte JPG, TIFF alebo PSD v rozlíšení 600 dpi (pri 100% veľkosti) . Pri skenovaní nastavte skener na 600 dpi alebo vyššie.

Ak si s podkladmi nebudete vedieť rady, neváhajte nás kontaktovať , radi Vám poradíme.

Prekreslenie logá

Ak nemáte Vaše logo v kvalite vhodnej pre tlač, ponúkame Vám možnosť profesionálneho prekreslenie loga do kriviek. Následne Vám logo odovzdáme vektorové v krivkách pre Vaše ďalšie použitie. Prekreslenie loga v rámci použitia pre tlač novoročeniek vykonáme za výhodnú cenu, ktorú určíme podľa zložitosti loga. Cena prekreslenie loga je od 200, -Sk. Cenu vám vopred oznámime podľa zložitosti vášho loga.

Odporúčanie

Nevkladajte logá a iné grafické prvky do Wordu pokazíte tým väčšinou jeho kvalitu a použiteľnosť. Logá nám zasielajte v najlepšej podobe, akú máte k dispozícii a súbory, ktoré nemôžete otvoriť spravidla obsahujú vektorová loga v krivkách, ktoré sú pre tlač najvhodnejšie (sú to spravidla prípony CDR, AI , .EPS , .WP . poprípade niekedy i. PDF) . Zašlite nám ich a my vyberieme to najvhodnejšie.

Hot-line: +420 603 729 354
výrábíme novoročenky a vánoční přání
|Copyright © 2001-2017 Novorocenky CZ