Môj výber
0 položiek
Čo je to? »
Váš košík:
0 za 0 EUR
| Prihlásenie »
Vyberte si kategorii
Úvod > Obchodní podmínky > Expresné vybavenie objednávky

Príplatková služba expresné vybavenie objednávky

Potrebujete rýchlo vybaviť svoju objednávku na tlačené novoročenky? Zvoľte si príplatkovú službu expresné vybavenie objednávky.

Expres tisk

Čo získate??

Rýchle prednostné vybavenie vašej dokončenej objednávky. Ak odošlete objednávku do 12:00 hod, bude ten istý deň spracovaný náhľad a zaslaný ku kontrolnej korektúre. Po schválení náhľadu bude zákazka prednostne vytlačená, vykonané dokončovacie práce a následne odovzdaná prepravcovi na doručenie, a to do 48 hodín (v pracovné dni). Následne záleží na prepravcovi, kedy zákazku doručí, spravidla to býva druhý deň od prevzatia zásielky prepravcom k doručenie na vašej adresu.

Koľko expres príplatok stojí?

Cena expres príplatku bola nastavená na cenu 15€ bez DPH

Aké sú podmienky úspešného vybavenia objednávky s expresným tlačou?

  1. V prvom rade dokončiť objednávku. Ak prikladáte loga alebo podpisy dbajte na to, aby boli v zodpovedajúcej kvalite pre tlač a nevznikli tak zbytočné prestoje kvôli zlým podkladom.
  2. Po druhé ideálne v čo možno najkratšom intervale skontrolovať zaslaný náhľad na korektúru a schváliť ho do výroby.
  3. Po tretie ak máte zvolení platby prevodom, vykonať bezodkladne úhradu celej čiastky a ideálne nám zaslať potvrdenie e-mailom o vykonanej platbe, aby nedošlo k zdržaniu z dôvodu čakania na prevod medzi bankami.
  4. Potom už je ostatné na nás. My do 48hodin od schválenia náhľadu odovzdáme balíček prepravcovi na doručenie, ktorý by vám ho nasledujúci deň mal doručovať. S blížiacimi sa Vianocami majú prepravcovi čím ďalej tým viac zásielok na doručenie, teda sa môže stať, že zásielka bude k vám putovať aj dlhšie, ale to už sa týka všetkých balíkov a prepravcov.

Veríme, že vám táto služba ušetrí veľa starostí ... Tešíme sa na spoluprácu.

Hot-line: +420 603 729 354
výrábíme novoročenky a vánoční přání
|Copyright © 2001-2017 Novorocenky CZ